20:22 25 اکتوبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

خبرگزاری رسمی سوریه از شنیده شدن صدای انفجارها در ریف جنوب غربی پایتخت سوریه و مقابله نیرو های دافع هوای این کشور با حمله دشمن اسرائیلی خبر داد.

 خبرگزاری دولتی سوریه (سانا) گزارش داد ، نیروهای دافع هوایی سوریه موشک های اسرائیلی را در آسمان دمشق رهگیری  و منهدم کردند.

این در حالی است که پیشتر این خبرگزاری اعلام کرد که دافع هوایی ارتش سوریه با اهداف دشمن در آسمان ریف جنوب غربی دمشق مقابله کرد. سانا همچنین گزارش داد که نیرو های  هوایی به حمله متجاوزان اسرائیل در اطراف دمشق پاسخ داد و صدای انفجار های شدید در آنجا شنیده شد.

گفتنی است که ارتش اسرائیل بارها مناطق مختلف در قلمرو سوریه را هدف بمباران قرار داده است و اعلام کرده که این حملات را به  جلوگیری دسترسی دشمن اسرائیلی به سلاح های مهم و پیشرفته توضیح داده است. از همه نخست صحبت بر سر جنبش حزب الله لبنان مطرح است ، گروهی که در کنار بشار اسد می جنگد و توسط تهران کنترل می شود.

مقامات سوریه بارها از شورای امنیت سازمان ملل خواستار اعمال فشار بر اسرائیل برای متوقف کردن حملات به خاک این کشور شده  و این اقدامات را نقض حاکمیت این کشور و افزایش تنش در منطقه خوانده است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر