01:51 04 اگست 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

در جریان یک عملیات مشترک ارتش و الحشد العشائری در شمال بغداد، پنج تروریست از آن میان «مفتی شرعی داعش» در الطارمیه کشته شدند.


به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارس، سازمان الحشد الشعبی عراق، امروز (شنبه - ۲۰ فیبروری)، از کشته شدن «والی الطارمیه و مفتی شرعی» گروه تروریستی داعش طی یک عملیات در شمال بغداد خبر داد.

بر اساس بیانیه این سازمان که نسخه‌ای از آن در خبرگزاری رسمی عراق، «واع»، منتشر شد، نیروهای هنگ الطارمیه وابسته به الحشد الشعبی  با شماری از تروریست‌های داعش در شهرستان «الطارمیه» در شمال بغداد درگیر شدند و طی آن سه تروریست داعش کشته و سه نیروی این هنگ شهید و دو نیروی دیگر زخمی شدند. 

 گروه رسانه‌ای «الاعلام الامنی» با انتشار خبری درباره جزئیات این درگیری اعلام کرد، که  اطلاعات دقیقی از حضور یک گروه تروریستی در باغ‌های الطارمیه به دست آمده بود که یک نیروی مشترک از لشکر ششم ارتش عراق و الحشد العشائری به منطقه مورد نظر حمله کردند و با تروریست‌ها درگیر شدند.

بر اساس این گزارش، درگیری‌ها تا زمان تنظیم این خبر همچنان ادامه دارد و تاکنون دو نیروی الحشد العشائری جان باخته و یک سرباز زخمی شده و پنج تروریست نیز کشته شده‌اند. عملیات جستجو و تفتیش این منطقه همچنان ادامه دارد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر