20:18 19 اکتوبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

وزیر خارجه پیشین ایالات متحده امریکا در واکنش به یورش هوایی ارتش امریکا در شرق سوریه گفت، امیدوارم که دشت و صحرا را بمباران نکرده باشند!

به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارس، مایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده امریکا به یورش هوایی شب گذشته ارتش امریکا در شرق سوریه واکنش نشان داد. 

پمپئو به شبکه فاکس نیوز گفت: «عملیات هوایی ارتش آمریکا که در شرق سوریه انجام شد باید چیزی که ایالات متحده را تهدید می‌کند را هدف گرفته باشد. شما باید از نیروهایتان محافظت کنید و باید بازدارندگی ایجاد کنید. ما این کار را بارها انجام داده‌ایم». 

وی در ادامه با طعنه به دولت جدید آمریکا گفت: «من نمی‌دانم که آنها به چه چیزی حمله کرده و چه مواضعی را هدف گرفته‌اند اما امیدوام که دشت و صحرا را بمباران نکرده باشند. امیدوارم دقیقا چیزی را زده باشند که تهدیدی برای آمریکا بوده است».

وزیر خارجه پیشین آمریکا طبق عادت همیشگی خود گریزی هم به ایران زد و اضافه کرد، ما باید اطمینان حاصل کنیم که ایران را در هر کجا از اقدام بازداریم. ضعف و مماشات در برابر ایران، پاداشش رعب و وحشت علیه آمریکاست. 

یادآوری می کنیم، که وزارت دفاع آمریکا بامداد جمعه اعلام کرد، که ارتش این کشور به دستور «جو بایدن» مواضع متعلق به گروه‌های مقاومت را در شرق سوریه بمباران کرده است. 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر