17:16 11 اپریل 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 13
ما را در دنبال کنید

نماینده موقت امریکا در سازمان ملل اعلام کرد، این کشور به دفاع از اسرائیل ادامه می‌دهد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ایسنا، ریچارد میلز، نماینده موقت امریکا در سازمان ملل گفت: ما به دفاع از اسرائیل و مقابله با هدف قرار دادن آن ادامه می‌دهیم. یکی از اهداف اصلی درباره فعالیت امریکا و بازگشت آن به شورای حقوق بشر دفاع از اسرائیل خواهد بود.

از سوی دیگر تور وینسلند، فرستاده دبیرکل سازمان ملل در روند صلح خاورمیانه در گزارش ماهانه خود به شورای امنیت هشدار داد که اقدامات یکجانبه به از بین رفتن امکان تحقق راهکار تشکیل دو کشور و تشکیل کشور فلسطین در مرزهای 1967 منجر می‌شود.

وینسلند درباره انتخابات فلسطین صحبت کرد و گفت: مجموع ثبت نام کنندگان به 2.6 میلیون فلسطینی رسیده است یعنی 93 درصد افراد واجد شرایط.

وی به برخی تحرکات در سطح بین‌المللی از جمله صدور بیانیه جدید اتحادیه عرب درباره حمایت از راهکار تشکیل «دو کشور» و تشکیل کشور فلسطین به پایختی قدس شرقی در مرزهای 1967 و نشست نمایندگان کمیته چهارجانبه صلح اشاره کرد.

 وینسلند درباره تبعات منفی کرونا بر فلسطینی‌ها از جمله اقتصاد آن صحبت و به گزارش کمیته هماهنگی درباره رکود اقتصاد فلسطین اشاره کرد.

وینسلند همچنین به ادامه انهدام منازل فلسطینی‌ها و مصادره آن اشاره و اعلام کرد که طی هفته‌های اخیر بیش از 170 ساختمان را منهدم کرده است که به آوارگی 314 فلسطینی از جمله 67 زن و 177 کودک منجر شد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر