18:52 22 سپتمبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

نسل بعدی تلفن های هوشمند اپل درخزان سال 2021 به بازار عرضه خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک با استناد به داده‌های تحلیلگران شرکت سرمایه‌گذاری Wedbush، آیفون 13 از یک مدل جدید برخوردار شده است. مدل جدید با یک ترابایت حافظه داخلی عرضه خواهد شد.

زمان رونمایی آیفون تاشو مشخص شد
© Flickr / Kārlis Dambrāns/http://bit.ly/1C1bFE9

بالاترین حافظه داخلی در نظر گرفته‌‌شده برای آیفون 12، 512 گیگابایت است. اما به ‌نظر می‌رسد این موضوع در آیفون 13 متفاوت خواهد بود و این گوشی مدلی با یک ترابایت حافظه خواهد داشت. شایان ذکر است که این مدل، از نظر حافظه شبیه بعضی از گوشی‌های دیگر است.

اپل iOS 13 را با تم تیره و برخی ویژگی‌های جدید ازجمله عملکرد بهبود‌یافته، کیبورد جدید، تغییراتی در یادآورها، به‌روزرسانی اپل‌میل، نوت و سافاری، پشتیبانی از ماوس برای آیپد و همچنین تمرکز ویژه بر امنیت معرفی کرد.

قابلیت جدیدی که به iOS اضافه شده با یادگیری عادات شارژ کردن گوشی کاربر، عمر آیفون را طولانی‌تر خواهد کرد. یکی دیگر از ویژگی‌هایی که کاربران مدت‌ها از اپل درخواست تغییر آن را داشته‌اند، نشانگر تغییر حجم صدا است. تا پیش از این، هنگامی که کاربر درحال تماشای ویدئو بود و صدا را تغییر می‌داد، این نشانگر به‌شکل آزاردهنده‌ای روی صفحه قرار می‌گرفت. در iOS 13 نشانگر حجم صدا کوچک‌تر شده و بعد از تغییر حجم صدا به‌صورت یک خط کوچک درکنار صفحه درمی آید.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر