12:15 27 جولای 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 20
ما را در دنبال کنید

منبع نظامی-دیپلماتیک: طیاره Tu-214ON با ظرفیت جدیدی پرواز کرد و استتار تأسیسات نظامی در سواحل کریمه و کراسنادار را بررسی نمود و همچنین توانایی های سیستم دفاع هوایی را در این مناطق آزمایش کرد.

به گزارش اسپوتنیک، این منبع نظامی اظهار داشت که در ماه جنوری پس از خروج روسیه از پیمان آسمان باز (DON) ، از طیاره اکتشافی Tu-214ON در بحش کشف، نظارت بر امنیت تأسیسات نظامی خود، ارزیابی نتایج آزمایشات تسلیحات و اثربخشی تطبیقات استفاده می شود .

منبع افزود: "روز پنجشنبه، یکی از طیارات اکتشافی Tu-214ON ، از یک میدان هوایی نظامی در نزدیکیTaganrog ، پرواز ترصدی و اکتشافی را در امتداد سواحل قلمرو کراسنادار و کریمه انجام داد".

وی افزود: "این طیاره همچنین توانایی سیستم دافع هوایی منطقه ای را برای شناسایی اهداف هوائی در حالت موقعیت غیرفعال آزمایش کرده و همچنین وظایف دیگری را نیز انجام داد است".

منبع نظامی خاطرنشان کرد: این پرواز که بیش از سه ساعت طول کشید، شامل ارزیابی کارایی تجهیزات مشاهده هواپیمایی نصب شده روی طیارات Tu-214ON در چارچوب توفقنامه است ، در حالی که وظایفی را در جهت منافع نیروهای مسلح انجام می دهد.

وی افزود: "تجزیه و تحلیل نتایج حاصل شده از ماموریت پیچیده ، تصمیم گیری در مورد لزوم نوسازی تجهیزات را امکان پذیر می سازد."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر