13:48 04 اگست 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

محکمه پاکستان فعالیت TikTok را در سراسر کشور منع قرار داد.

به گزارش اسپوتنیک،  نماینده تضمین کننده تلویزیون پاکستان اظهار داشته است که فعالیت سایت اجتماعی TikTok بعد از تصمیم محمکمه در سراسر کشور منع گردیده است.
روزنامه Dawn خبر داده است: «قاضی محکمه پاکستان از ریاست تلویزیون کشور تقاضا نموده است که فعالیت TikTok  را در کشور مسدود نماید.


قبلاً محکمه شهر پشاور اعلام نمود که حکم منع این سایت را صادر می نماید، زیرا سایت خارج بی اخلاقی می باشد. اما نماینده TikTok در پاکستان اظهار داشته است که حکم محکمه را استماع نموده است و شرکت TikTok  در این ارتباطات توضیحات خواهد داد.

قابل ذکر است که ترامپ نیز این برنامه را متهم به سانسور كردن مطالب كرده بود، كه خلاف دستورالعمل حزب كمونیست چین است. رئیس جمهور امریكا گفت: "ایالات متحده باید برای محافظت از امنیت ملی ما، در برابر صاحبان TikTok اقدامات تهاجمی را انجام دهد".

مایکروسافت پس از مشورت با ترامپ تأیید کرده است، که مذاکرات را برای خرید برنامه ادامه خواهد داد. در همین زمان، رویترز گزارش داد که  شرکت ByteDance صاحب این سرویس، قیمت آن را 50 میلیارد دالر تخمین می زند، در حالی که مایکروسافت آمادگی پرداخت بیش از 30 میلیارد دالر را ندارد. ترامپ گفت که خرید TikTok تا 15 سپتامبر امکان پذیر خواهد بود.


 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر