17:32 13 اپریل 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

یک منبع در مجتمع نظامی - دفاعی روسیه در مورد چگونگی سلاح های هواپیمای بدون سرنشین "گروم" روسیه صحبت کرد

به گزارش اسپوتنیک،یک منبع نظامی آگاه گفت که هواپیمای بدون سرنشین تندر "گروم" روسیه قادر به حمل موشک های زمین به زمین Kh-38خواهد بود.

وی تصریح کرد که چنین سلاح هایی تنها یکی از گزینه های استفاده رزمی از هواپیمای بدون سرنشین خواهد بود. گفته می‌شود که پهپاد "تندر" قادر به استفاده از طیف گسترده ای از سلاح ها، به ویژه موشک هدایت شده "محصول 85" و همچنین بمب های هدایت شونده KAB-250 و KAB-500 خواهد بود.

Kh-38 در صورت پرتاب از فاصله حداکثر 70 کیلومتری توانایی حمله به اهداف را دارد. آژانس توضیح می دهد که سرعت پرتابه از دو سرعت صدا بیشتر است. این موشک مدولار است و می توان آن را با کلاهک های مختلف از جمله کلاهک های دارای  قدرت انفجار بالا و نفوذپذیری مجهز ساخت.

موشک Kh-38 موشک خ 38 یک موشک مافوق صوت هوا به سطح روسی می باشد و نمونه موفقی از خانواده موشک های خا 25 می باشد.این موشک 520 کیلوگرم وزن 4.2 متر طول و قطری معدل 31 سانتی متر دارد و از سرجنگی 250 کیلویی بهره می برد و از محدوده عملیاتی بیش از 40 کیلومتر برخوردار است.این هواپیمای بدون سرنشین از توانایی برای هدف قرار دادن مستقل اهداف متحرک و ثابت بر روی زمین و نیز با ارسال پیام ها به آن برای هجوم به اهداف مورد نظر برخوردار خواهد بود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر