18:05 13 اپریل 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دانشمندان خوشبینی را شرط مهمی برای طول عمر انسان دانسته اند.

به گزارش اسپوتنیک، یک نگرش خوشبینانه می تواند زندگی را به طور قابل توجهی طولانی کند. این نتیجه ای است که دانشمندان انستیتوت طب دانشگاه بوستون به آن رسیده اند. آنها متذکر می شوند که دید مثبت به آنچه در اطراف اتفاق می افتد یکی از شرایط "طول عمر استثنایی" تا رسیدن به سن 85 سالگی  است.

همانطور که Profile.ru با اشاره به Express می نویسد ، 69.7 هزار زن و 1.4 هزار مرد در این تحقیقات شرکت ورزیدند. دانشمندان یک گروپ را برای مدت 20 سال تحت کنترل قرار دادند، گروپ دیگر را برای 30 سال، آنها میزان خوشبینی داوطلبان را ارزیابی کردند. مشخص شد که مثبت ترین افراد به طور متوسط ​​15% بیشتر عمر می کنند. شرکت کننده‌گان که بیش از بد در آینده خود دیدند  احتمال دارد که بیشتر از 70% آنها به سن 85 سالگی نرسند.

Fran Grodstein پروفسور اپیدمیولوژی در این ارتباط گفت: " باید تحقیقات در مورد اهمیت خوشبینی صورت بگیرد. اما ارتباط بین خوشبینی و سلامتی آشکارتر شده است."

دانشمندان تصور می كنند كه افراد خوشبین عمر طولانی تری دارند، زیرا بهتر توانایی مقابله با استرس را دارند. علاوه بر این، چنین افرادی بیشتر ورزش میکنند، کمتر سیگار می کشند.

دکتران انگلیسی شش نکته در مورد چگونگی مثبت تر کردن نگرش به زندگی را به اشتراک گذاشته اند که برای این لازم است:

1 -کاهش سطح استرس .

2- کاری را که دوست دارید انجام دهید.

3- بهبود عزت نفس .

4- زندگی سالم داشته باشید

5- تجربیات خود را به اشتراک بگذارید

6- برای رسیدن به ثبات.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر