19:04 19 اکتوبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اینستاگرام امکان ارسال دایرکت از کاربران بزرگسال به کاربران نوجوان را محدود می‌کند

 اینستاگرام سیاست‌های جدید خود برای حفاظت از نوجوانان در این شبکه اجتماعی را اعلام کرده که بر اساس آن، دیگر به کاربران بزرگسال اجازه نمی‌دهد تا به کاربران نوجوان که آنها را دنبال نمی‌کنند، پیام دایرکت ارسال کنند.

اینستاگرام اعلام کرده که سیاست‌های جدیدی را در تعاملات میان کاربران به کار خواهد گرفت که بر مبنای آن  تعامل بین نوجوانان و بزرگسالان را محدود خواهد کرد تا سیستم عامل خود را برای کاربران نوجوان ایمن‌تر کند.

بر اساس سیاست‌های جدید اینستاگرام، کاربران بزرگسال امکان ارسال پیام‌های دایرکت اینستاگرام به کاربران نوجوان که آنها را در لیست دنیال کنندگان یا همان فالورهای خود ندارند، منع خواهند شد.

اینستاگرام همچنین در این ویژگی جدید، یک اعلان به عنوان “اعلان ایمنی” را معرفی کرده که به نوجوانان، زمانی که از طرف یک بزرگسال مشکوک پیام دریافت می‌کنند، نمایش داده خواهد شد.

اعلان ایمنی به کاربران نوجوان این امکان را می‌دهد تا بزرگسالانی را که به آنها پیام می‌دهند را ریپورت یا (بلاک) کنند. این اعلان‌ها به کاربران نوجوان یادآوری می‌کند که برای پاسخ دادن به پیام‌ها، احساس تحت فشار بودن نکنند و مراقب باشند که عکس‌ها، فیلم‌ها یا اطلاعات شخصی خود را با کسی که نمی‌شناسند به اشتراک نگذارند.

این اعلان ها زمانی نمایش داده خواهند شد که سیستم‌ های محدویت اینستاگرام رفتار مشکوک کاربران بزرگسال را مشاهده کنند.

اینستاگرام همچنین اعلام کرده که در حال کار و توسعه “هوش مصنوعی و فناوری یادگیری ماشینی” جدیدی است تا بتواند سن کسانی که حساب کاربری می‌سازند را تشخیص دهد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر