05:28 12 اپریل 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 20
ما را در دنبال کنید

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه به همتای امریکایی خود، جو بایدن پیشنهاد داد تا در پخش زنده با یکدیگر گفتگو کنند.

به گزارش اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به همتای امریکایی خود، جو بایدن پیشنهاد داد تا در پخش زنده با یکدیگر گفتگو کنند.

پوتین در سخنان خود در شبکه تلویزیونی "روسیه 24" گفت: "ما اکنون به این موضوع فکر می کنم. نوبت پیش ابتکار تماس تلفنی از سوی بایدن مطرح شد. ما می خواهم به رئیس جمهور بایدن پیشنهاد دهم که مذاکرات و بحث را ادامه دهیم اما در پخش زنده و به صورت آنلاین. بدون هیچ تاخیری در پخش و در واقع یک بحث و گفتگو مستقیم. من فکر میکنم این هم برای مردم روسیه و هم برای مردم آمریکا جذاب خواهد بود و حتی برای کشورهای دیگر".

پوتین افزود: "من این موضوع را به زمان دوری موکول نمی کنم. این گفتگو می تواند فردا و یا می تواند روز دوشنبه انجام شود. ما آماده ایم تا هر زمان برای طرف آمریکایی راحت باشد انجام شود."

وی همچنین تاکید کرد، مسئولیت امنیت راهبردی جهان بر عهده روسیه و آمریکا به عنوان بزرگترین قدرت های هسته ای جهان است.

لازم به ذکر است که برخی منابع و رسانه ها اعلام کردند که دولت امریکا قصد دارد تحریم های علیه روسیه را افزایش دهد، علاوه بر این جو بایدن رئیس‌جمهور امریکا نیز روز گذشته در سخنانی ضمن «قاتل» خواندن ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور روسیه، اظهار داشت که پوتین تاوان «دخالت انتخاباتی» در امریکا را خواهد پرداخت.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر