18:21 13 اپریل 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 03
ما را در دنبال کنید

نیروی هوایی اسرائیل در پاسخ به موشکی که عصر روز گذشته از فلسطین پرتاب شده بود، به اهداف نظامی حماس حمله کردند.

به گزارش اسپوتنیک، در پاسخ به موشکی که شب گذشته از غزه به سمت اسرائیل شلیک شد، نیروی هوایی اسرائیل به یک کارخانه موشک سازی و اهداف نظامی حماس حمله کرد.

ارتش اسرائیل بیان داشت: حماس مسئولیت کامل این اقدام را علیه بر عهده دارد. موشکی که از نوار غزه شلیک شده بود در نزدیکی شهر بئر السبع، جایی که نخست وزیر اسرائیل و رهبر لیکود بنیامین نتانیاهو روز سه شنبه، در روز انتخابات به کنست وارد شد، سقوط کرد.

پیش از این، سرویس مطبوعاتی ارتش گزارش داده بود که ارتش پرتاب یک موشک از نوار غزه به سمت خاک اسرائیل را شناسایی کرده است، سیستم هشدار فقط در مناطق باز کار می کند.

خبر حمله به تأسیسات حماس زمانی منتشر شد که نتانیاهو در ستاد حزب لیکود با هواداران خود صحبت کرد و بر اساس نظرسنجی با اختلاف زیاد در انتخابات پیروز شد.

24 مین انتخابات کنست چهارمین انتخابات پیاپی متوالی پس از رای گیری قانونگذار به انحلال خود بود. در پایان انتخابات، رهبر حزب برنده باید سعی کند یک ائتلاف اکثریت را تشکیل دهد. برای انجام این کار، وی نیاز به حمایت حداقل 61 از 120 نماینده پارلمان دارد .برای ورود به کنست، یک حزب باید حداقل چهار کرسی کسب کند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر