14:36 27 جولای 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 11
ما را در دنبال کنید

یک روزنامه انگلیسی مقاله ای درباره ده رهگیری هواپیماهای روسی از سوی نیروهای ناتو در نزدیکی مرزهای اتحاد اتلانیک شمالی را منتشر کرد. 

به گزارش اسپوتنیک، روزنامه انگلیسی The Daily Mail مقاله ای در باره ده «رهگیری» هواپیماهای روسی از سوی نیروهای ناتو در نزدیکی مرزهای اتحاد در اقیانوس اطلس شمالی، دریای سیاه و بالتیک منتشر کرد.
پیش از این، ناتو گفته بود، که "شش گروه مختلف هواپیمای نظامی روسیه در نزدیکی فضای هوایی این اتحاد در کمتر از شش ساعت رهگیری شدند".
این گزارش باعث واکنش فعال خوانندگان در شبکه های اجتماعی شد.
کاربر آیین با شوخی گفت: "روس های بیچاره را تنها بگذارید، آنها تنها به دنبال این هستند كه پایگاه خود را در اسكاتلند مستقل قرار دهند".

AM پرسیده است، که "اگر نمی توانیم از انگلیس در برابر گردشگران که با قایق می آیند محافظت کنیم، چرا روسیه را محاصره کرده ایم؟".

Braeburn نوشته است، که "B-52 های امریکایی (در واقع B-1Bs - ویراستار) ، مستقر در ناروی، نزدیک به روسیه پرواز می کردند. این یک فعالیت متقابل است".
Voice of Sense به یاد می آورد: "آنها در فضای هوایی بین المللی هستند".
MetalGary گفت: "هیچ چیزی برای توجه وجود ندارد، این یک اشغال مشترک است. ناتو و روسیه به طور منظم واکنش یکدیگر را بررسی می کنند".
Ian48 با ابراز تأسف گفت: "و ما در حال کاهش تعداد هواپیماهای رهگیر خود هستیم".

یادآوری می کنیم، که هواپیماهای دوربر روسی به طور مداوم بر فراز آبهای خنثی قطب شمال، اقیانوس اطلس شمالی، دریاهای سیاه و بالتیک و اقیانوس آرام پرواز می کنند. بر پایه گفته وزارت دفاع روسیه، همه ای پروازهای هواپیمای نیروهای هوافضا روسیه کاملاً مطابق با قوانین بین المللی انجام می شود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر