18:59 30 جولای 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

طبق اعلام وزارت حمل و نقل تایوان، در پی برخورد یک قطار با یک لاری و منحرف شدن قطار مذکور، نزدیک به 40 نفر جان باخته و 72 نفر زخمی شده‌اند.

به گزارش اسپوتنیک، در پی برخورد یک قطار با یک لاری در داخل تونلی در شرق تایوان و انحراف قطار از ریل، افزون بر ده‌ها زخمی، نزدیک به 40 نفر جان خود را از دست داده‌اند.

 وزارت حمل و نقل تایوان اعلام کرد، که پس از حادثه امروز (جمعه) در شرق تایوان، 36 نفر هیچ نشانه‌ای از زندگی ندارند و 72 نفر زخمی شده‌اند.

آژانس خبری مرکزی رسمی تایوان اعلام کرده لاری که به خوبی پارک نشده بود، احتمالاً در مسیر قطار قرار گرفته است.

به گزارش «میرور»، نیروهای امدادی در حال تلاش برای رسیدن به واگن‌های حادثه دیده هستند.

اداره راه‌آهن تایوان اعلام کرد،  این حادثه حدود ساعت نه صبح (به وقت محلی) رخ داده و به گفته اداره آتش‌نشانی، قطار مذکور در حال حرکت به سمت «تایتونگ» بوده که در تونلی در شمال منطقه «هوالاین» از ریل خارج شد و چند واگن آن با دیوار تونل برخورد کرد. بر اساس گزارش‌ها، واگن‌های دوم و سوم از ریل خارج شده است.

این قطار حدود 350 مسافر داشت، که گفته شده حدود 80 تا 100 نفر از چهار واگن اول خارج شده‌اند اما دسترسی به واگن‌های پنجم تا هشتم دشوار است.

یادآوری می کنیم، که پیش از این و در سال 2018 در بدترین فاجعه ریلی تایوان طی بیش از سه دهه اخیر، در نتیجه خروج یک قطار از ریل در شمال شرق این جزیره، 18 نفر جان خود را از دست دادند و 175 نفر زخمی شدند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر