13:21 03 اگست 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رسانه‌های محلی در رومانیا گزارش دادند که وزیر صحت کشور به‌دلیل عدم استفاده از ماسک در محیط بسته جریمه نقدی شد.

به گزارش اسپوتنیک، رسانه‌های محلی به نقل از پولیس بخارست گزارش دادند، ولاد وویکولسکو، وزیر صحت رومانیا به دلیل عدم استفاده از ماسک در محیط (ساختمان) بسته، 360 دالر جریمه نقدی شد.

پولیس بخارست با نشر اعلامیه‌ای گفته است که به دلیل عدم رعایت قانون پیشگیری و مبارزه با کرونا، و به خاطر نزدن ماسک ولاد وویکولسکو وزیر صحت کشور، 1500 لئوی (360 دالر)جریمه شد.

پیش از این، تصاویر از وزیر صحت رومانیا در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که در آن دیده می‌شود آقای وویکولسکو بدون ماسک راهروهای ساختمان پارلمان را طی کرده، اگرچه استفاده از ماسک در تمام فضاهای بسته در کشور اجباری است.

رومانیا در تاریخ 9 نوامبر سال گذشته، محدودیت‌های جدید کرونایی را اعمال کرد که در آن از ساعت 22:00 تا 5:00 به وقت محلی رفت‌و آمد منع قرار داده شده است. برای افراد بالای 5 سال استفاده از ماسک‌ها حتی در جاده‌ها توصیه شده است. در صورت امکان، کلیه شرکت‌های دولتی و خصوصی موظف به تنظیم کار از راه دور برای کارمندان هستند. برگزاری مراسم‌های جشن در هر مکان ممنوع است. کار در بازارهای بسته و نمایشگاه ها ممنوع اعلام شده است. این محدودیت‌ها تا 13 اپریل معتبر خواهد بود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر