13:22 04 اگست 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دو روز قبل اجساد سه دختر در سواحل طرطوس کشف شدند که در بحیره غرق شده بودند و هویت ‌شان مشخص نبود.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه سانا، منابع آگاهی اطلاع دادند، که سفارت لبنان در دمشق براساس دستورهای وزارت خارجه این کشور درباره جزئیات پرونده اجساد سه دختری که اخیرا در سواحل طرطوس پیدا شدند و نیز اطمینان از هویت آنها و این ‌که آیا لبنانی‌ هستند یا نه، تماس‌ های با وزارت خارجه سوریه برقرار نموده و همکاری ‌های در این باره وجود دارند و تمام تسهیلات از طرف سوریه برای تشخیص هویت این سه دختر فراهم شده است.

خانواده این سه دختر که از ساکنان روستای بزیزا در شمال لبنان هستند از دوشنبه هیچ اطلاعی از آنها نداشتند.

در شبکه‌ های اجتماعی تصاویر این سه دختر دست به دست شد تا اگر کسی اطلاعی از آنها داشت به مراجع امنیتی اطلاع دهد.

خبرگزاری فرانسه نیز در این باره به نقل از یک منبع امنیتی لبنان گزارش داد: مقامات سوریه دو روز پیش اجساد سه خواهر لبنانی را که از یک هفته پیش گم شده‌ بودند در ساحل شهر ساحلی طرطوس کشف کردند و تحقیقات برای مشخص کردن دلایل غرق آنها در حال انجام است.

در این راستا مقامات سوریه نیز اعلام کردند، اجساد این سه دختر تحویل طرف لبنانی داده شده و این بعد از تماس سفارت لبنان در دمشق با وزارت خارجه سوریه و بعد از شناسایی این سه دختر توسط پدرشان بود.

وفیق ابودلا معاون قوماندان پولیس ولایت طرطوس گفت: تمام تسهیلات برای حضور پدر این سه قربانی در شفاخانه الباسل طرطوس جهت شناسایی هویت آنها فراهم شد.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر