18:35 22 سپتمبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مقامات مالتا قصد دارند در فصل تابستان سال جاری تا 200 یورو به سیاحین خارجی که حداقل سه روز را در این کشور سپری کنند، بپردازد.

به گزارش اسپوتنیک، روز جمعه ، كلایتون بارتولو ، وزیر امور سیاحت این كشور طرح را ارائه كرد كه طبق آن بیشتر محدودیت های ویروس كرونا در مالتا تا اول جون برداشته می شود و سیاحت كه برای تابستان هوتل را ریزرف میكنند، پاداش دریافت می كنند.

بنابراین، مهمانان که در یک هوتل پنج ستاره اتاق ایزرف کرده اند، هر کدام 200 یورو، در یک هوتل چهار ستاره - 150 یورو و برای ریزرف هوتل سه ستاره - 100 یورو دریافت می کنند. اگر بازدیدکننده ملکی را در جزیره Gozo ، سه کیلومتری شمال مالتا، به عنوان محل اقامت خود انتخاب کند، پرداخت 10% افزایش می یابد.

وزیر توضیح داد: "این طرح به منظور اطمینان از اینکه هوتل های مالتا با از سرگیری سیاحین بین المللی در موقعیت رقابتی هستند، اطمینان حاصل می کند."

مشخص شده است که بخش سیاحت به طور مستقیم و غیرمستقیم 27% اقتصاد کشور جزیره را تولید می کند و به دلیل همه گیری، صنعت در واقع به بن بست رسیده است. اگر در سال 2019 بیش از 2.7 میلیون نفر از مالتا بازدید کرده بودند، ولی در سال 2020 این رقم بیش از 80 درصد کاهش یافت.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر