11:18 23 اکتوبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 100
ما را در دنبال کنید

منابع عراقی جزئیات جدید از حمله به مرکز موساد در شمال این کشور منتشر کردند و اسامی شماری از اسرائیلی به هلاکت رسیده را منتشر کردند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از مهر، یک منبع امنیتی در مصاحبه با نشریه  صابرین نیوز جزئیات جدید از حمله به مرکز موساد در شمال عراق فاش کرد.

این منبع امنیتی اعلام کرد: در حمله به مرکز وابسته به موساد در اربیل 10 اسرائیلی کشته و زخمی شده‌اند.

منبع مذکور تاکید کرد: طبق پیگیری‌های اطلاعاتی، این حمله به مرکز اطلاعات و عملیات ویژه موساد به کشته و زخمی شدن 10 اسرائیلی منجر شده است که هویت سه نفر از کشته شدگان فاش شده و شامل منحانین نوعام، عکیفا عامی و بی رز جیکوب است.

صابرین نیوز گزارش داد: این افسران اسرائیلی فعالیت‌های اطلاعاتی در مرکز وابسته به موساد در اربیل از ماه‌ها قبل دارند و اطلاعات دقیقی از مراکز و فعالیت‌های اطلاعاتی موساد وجود دارد که در صورت لزوم منتشر خواهد شد.

از سوی دیگر نجاح محمد علی فعال رسانه‌ای عراقی به هدف قرارگرفتن یک مرکز جاسوسی مربوط به سرویس موساد اسرائیل در شمال عراق واکنش نشان داد ونوشت : حمله به یک مرکز جاسوسی موساد در شمال عراق. پایگاهی در اربیل که از مهم‌ترین مراکز جاسوسی اسرائیل در سطح منطقه بوده است. جایی که در آن فعالیت‌های بسیاری طراحی و اجرا می شده است که بخشی از آنها علیه جمهوری اسلامی ایران بوده است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر