جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

رئیس جمهور روسیه می گوید که شما می توانید با مادورو، لوکاشنکو وغیره هر طور که دوست دارید رفتار کنید، اما کودتا به هیچ وجه قابل قبول نیست.

به گزارش اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه امروز چهارشنبه 1 ثور، گفت: "شما می توانید با رئیس جمهور سابق اوکراین (ویکتور یانوکوویچ)، رئیس جمهور سابق ونزوئلا (نیکلاس مادورو)، رئیس جمهور بلاروس (الکساندر لوکاشنکو، هر طور که دوست دارید رفتار کنید، اما کودتا و ترورهای سیاسی- این فراتر از همه مرزها است".   

رییس جمور روسیه که در مجمع فدرال این‌کشور صحبت می کرد، گفت: "در جهان، متأسفانه، به نظر می رسد كه همه به اعمال تحریم های غیرقانونی با انگیزه سیاسی در اقتصاد عادت كرده اند، تلاش های برخی برای تحمیل اراده خود به دیگران با زور بیشتر به یک عادت تبدیل می شود. وی افزود که منظور من از واقعیت‌های اخیر است که یک سازمان، مستقیم اقدام به کودتا در بلاروس و ترور رئیس جمهور این کشور را داشت".  

گفتنی است ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، برای هفدهمین بار پیام خود را به مجمع فدرال این‌کشور ارائه می‌دهد. این نخستین رویداد گسترده سال 2021 است که با حضور رئیس جمهور روسیه به صورت حضوری برگزار شده است. در این مراسم اعضای دولت روسیه، معاونان، سناتورها و همچنین والی ها حضور دارند.

پیش از این ناتالیا وکلونسکایا، معاون رئیس کمیته امور بین الملل دومای دولتی گفت، امسال پیام پوتین به مجلس فدرال آغاز مرحله جدیدی در توسعه کشور است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر