جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ایالات متحده امریکا در حال پژوهش دو یورش است، که به احتمال زیاد با بکار گیری از «انرژی هدایت شده» انجام شده باشد. 

به گزارش اسپوتنیک، روزنامه Politico به نقل از منابع آگاه در پژوهش ها می نویسد، که ایالات متحده امریکا در حال پژوهش دو یورش است، که به احتمال زیاد با بکار گیری از «انرژی هدایت شده» بدون پرتاب چیزی که قابل دید باشد، است.

بر پایه داده های این نشریه، در سال 2020، قربانیان کارمندان دولت امریکا در شهر میامی فلوریدا بودند. در آنجا، چندین نفر به طور هم زمان نشانه های مانند حالت تهوع و سرگیجه ناگهانی پیدا کردند، که شبیه به اصطلاح «سندرم هاوانا» بیماری بزرگ دیپلمات های امریکایی در کوبا بود. یکی از موارد دیگر که سبب بروز این بیماری در این افراد شده است، گفته می شود که پیامدهای یورش صوتی مرموز در نظر گرفته شده است. اما تاکنون مشخص نشده است که چه کسانی در این یورش رنج برده است. 

در تاریخ 29 اپریل ، گزارش شد که ایالات متحده در حال تحقیق در مورد حداقل دو مورد حمله از جمله در نزدیکی کاخ سفید است.

پیش از آن، معلوم شد که پنتاگون در این یورش ها مشکوک به روسیه است، اگرچه نمی تواند این ادعا ها را ثابت کند. 

در همین حال، کانادایی های نیز از یورش های مشابه شکایت دارند. در همین زمان، دیپلمات ها مقامات را به سکوت در مورد حوادث "جراحات مغزی" متهم می کنند.

یادآوری می کنیم، که نشانه های مانند کاهش شنوایی، حالت تهوع، سردرد و عدم تعادل از اواخر سال 2016 توسط مقامات دیپلماتیک امریکا و نزدیکان آنها در کوبا گزارش شده است. پس از آن، واشنگتن 15 دیپلمات کوبایی را به دلیل ناتوانی کشور جزیره در انجام اقدامات کافی برای محافظت از پرسنل امریکایی، اخراج کرد. آسوشیتدپرس سپس یک ضبط صوتی از حمله به دست آورد و صداهای نگران کننده را "صدای بلند جیرجیرک همراه با خراش ناخن انگشتان روی تخته" توصیف کرد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر