04:19 26 سپتمبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

رژه 76-مین سالگرد پیروزی در جنگ جهانی دوم امروز یکشنبه در پایگاه هوایی حمیمیم در سوریه برگزار شد.

به گزارش اسپوتنیک، بیش از 1000 سرباز و 84 تجهیزات نظامی در این رژه شرکت داشتند، 22 بالگرد و هواپیما با انجام نمایش هوایی بر فراز پایگاه هوایی روسیه پرواز کردند. این رژه توسط یک گروه با پرچم ملی روسیه و پرچم پیروزی افتتاح شد.

الگ میتایف، معاون فرماندهی گروه های نیروهای مسلح روسیه در سوریه، فرماندهی محاسبات را بر عهده داشت و این رژه به میزبانی الکساندر چایکو فرمانده نیروهای مسلح روسیه در سوریه برگزار شد.

​چایکو در این مراسم گفت: "ما سر تعظیم فرود می آوریم در برابر کسانی که تا سر جان برای هر خیابان، هر خانه، هر مرز از میهن خود و کسانیکه در نبردهای شدید در نزدیکی مسکو و استالینگراد جان خود را از دست دادند و آنهایی که در قوس کورسک و دنیپرو بر اثر گرسنگی و سرما در لنیگراد تسخیر نشده درگذشتند و در اردوگاه های کار اجباری، اسارت و اشغال شکنجه شدند. امروز سربازان و افسران روسی شانه به شانه سربازان جمهوری عربی سوریه تروریسم بین المللی را نابود می کنند و حاکمیت و استقلال سوریه را تقویت می کنند و شجاعت و قهرمانی نشان می دهند، آمادگی برای شاهکارها را نشان می دهند. به خاطر مردم سوریه شرایطی را برای بازسازی صلح بر روی زمین ایجاد می کنند".

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر