13:33 24 جون 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدل های آینده آیفون 13 اپل کمی ضخیم تر از آیفون 12 خواهند بود و بخش قاب کمره به طور محسوسی بیرون تر از بدنه گوشی قرار دارد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از MacRumors، اپل قصد دارد تیلفون هوشمند آینده را به یک باتری با ظرفیت بیشتر و همچنین کمره های پیشرفته مجهز کند اما در حین حال طبق شنیده ها طراحی دستگاه تغییر عمده ای نخواهد داشت.iPhone 12 vs #iPhone 13 : design https://t.co/m3bCfT61I5

​تصاویر آیفون جدید از منبعی گرفته شده است که به پیش بینی دقیق برنامه های طراحی اپل معروف است. معمولاً چنین تصاویری کمی قبل از راه اندازی دستگاه توزیع می شود تا سازندگان کیس بتوانند خود را برای عرضه گوشی به بازار آماده کنند. در بیشتر مواقع، چنین تصاویری به طور دقیق طراحی آیفون جدید را مشخص می کند.

بنابراین، طبق اطلاعات ارائه شده  ضخامت تلیفون های هوشمند 13 خط آیفون 7.57 میلی متر است که از آیفون 12 0.17 میلی متر بیشتر است. این ممکن است به دلیل نصب باتری های جدید با ظرفیت بیشتر باشد، که باعث افزایش عمر باتری تیلفون هوشمند خواهد شد. علاوه بر این، کمره ها نیز افزایش می یابند و حتی بیشتر از قبل از سطح تیلفون های هوشمند بیرون می آیند. این مورد به ویژه در نسخه Pro تلیفون های هوشمند بسیار محسوس خواهد بود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر