04:00 26 سپتمبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدیر دارایی بیل گیتس بیش از 850 میلیون دالر سهام شرکت دیگر را به همسر سابقش ملیندا منتقل کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، فوربس اعلام کرده است که خانم پیشین بیل گیتس سهام خود را 3 میلیارد دالر (بیش از 850 میلیون دالر) بدست آورده است.
طبق این سند، همسر سابق بنیانگذار مایکروسافت حدود 2.25 میلیون سهم را که تجهیزات کشاورزی ، ساختمانی و جنگلداری تولید می کند، دریافت کرده است. ارزش کلی کلیه اوراق بهاداری که ملیندا گیتس از همسر سابق خود دریافت کرد بیش از سه میلیارد دالر بود.


قبل از واگذاری بخشی از سهام John Deere به ملیندا گیتس، هلدینگ Cascade بیش از 10٪ سهام سازنده را به ارزش حدود 12 میلیارد دلار مالک بود.
روزی که گیتس تصمیم به جدایی گرفت، Cascade Investment بیش از 1.8 میلیارد دالر سهام راه آهن ملی و AutoNation کانادا را به بیش از 500 میلیون دالر Coca-Cola Femsa مکسیکویی و Grupo Televisa به Melinda تخمین زدند.
گفتنی این زوج مشهور پس از 27 سال زندگی مشترک روز سوم ماه مه از تصمیم خود برای پایان دادن ازدواج شان خبر دادند.
بیل و ملیندا گیتس در بیانیه ی مشترکی که در توییتر منتشر شد بیان کردند: «پس از فکر و تلاش فراوان برای رابطه ی خود، تصمیم گرفتیم به ازدواج مان پایان دهیم. در 27 سال گذشته، 3 فرزند فوق العاده بزرگ کردیم و بنیادی ساختیم که در سرتاسر دنیا تلاش می کند تا مردم را از زندگی ای سالم و پرثمر برخوردار سازد.»
این تصمیم گرچه سر و صدای زیادی در محافل مختلف به پا کرد اما به گفته ی وال استریت ژورنال، از مدت ها قبل گرفته شده بود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر