07:08 13 جون 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 20
ما را در دنبال کنید

پنتاگن باید اطلاعات خود را مبنی بر اردوی مخفی امریکا به کانگرس ایالات متحده ارائه نماید.

به گزارش اسپوتنیک، ولادیمیر جباروف جنرال استخبارات و معاون اول رئیس کمیته بین المللی شورای فدراسیون روسیه گفت، پس از انتشار گزارش در رسانه های امریکا مبنی بر ایجاد بزرگترین اردوی مخفی در جهان، کنگره ایالات متحده باید تمام اطلاعات لازم را از وزارت دفاع درخواست کند.

پیش از این، نشریه نیوزویک با استناد به تحقیقات خود گزارش داده بود که پنتاگن در 10 سال گذشته بزرگترین "اردوی مخفی" جهان را  که تقریباً 60 هزار پرسونل مجهز با نام های جعلی وظایف خاص را دقیق انجام می دهند، دنیای مجازی - آنها هم در داخل ایالات متحده و هم در خارج از کشور کار می کنند و وظایف خود را با لباس غیر نظامی انجام می دهند. علاوه بر این، روزنامه اشاره می كند، آنها بعضی اوقات در شركتهای خصوصی یا شركتهای مشاوره "مخفی" می شوند.

این نماینده مجلس روز دوشنبه به اسپوتنیک گفت: "کنگرس امریکا باید تمام اطلاعات لازم در مورد ارتش مخفی ایالات متحده را از پنتاگن درخواست کند ، حتی اگر طبقه بندی شود."

وی اعتراف كرد كه "او واقعاً به این اطلاعات - درباره ارتش مخفی آمریكا" اعتماد ندارد.

همزمان ، جباروف احتمال اینکه برخی از افراد در سرویس های ویژه ایالات متحده به سازماندهی تحریکات در قلمرو کشورشان تحت عنوان "حملات هکرهای روسی" علاقه مند نیستند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر