09:59 19 سپتمبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرویس امور مالیاتی ایالات متحده به اشتباه چک‌هایی به مبلغ 1400 دالر به برخی شهروندان جاپان پرداخت کرد.

به گزارش اسپوتنیک، فایننشال تایمز می نویسد، سرویس امور مالیاتی ایالات متحده به اشتباه برای هزار و 400 متقاعدین چک 1400 دالری ارسال کرده است.

این روزنامه با استناد به نماینده ای از یكک بانک جاپانی گزارش داد صف هایی در برخی شعبه‌های توكیو ایجاد شده است كه كارمندان مجبور به پردازش چک های ارزی هستند.

از جمله کسانی که پول دریافت می کردند جاپانی هایی بودند که قبلاً در ایالات متحده زندگی می کردند اما مدتها پیش این کشور را ترک کردند. بر اساس اظهارنامه مالیاتی که توسط ساکنان ثبت شده چک به آنها ارسال می شود.

به گفته Nikkei Asia ، چک ها توسط جاپانی هایی دریافت شده اند که قبل از اکتبر 2005 ، هنگامی که توافقنامه دو جانبه تأمین اجتماعی به اجرا درآمد ، در ایالات متحده زندگی می کردند. تا آن لحظه ، شهروندان جاپانی که در ایالات متحده کار می کردند مجبور به پرداخت کمک های اجتماعی در این کشور بودند.

به گفته Nikkei Asia، چک ها توسط جاپانی هایی دریافت شده اند که قبل از اکتبر 2005، هنگامی که توافقنامه دو جانبه تأمین اجتماعی به اجرا درآمد، در ایالات متحده زندگی می کردند. تا آن لحظه شهروندان ژاپنی که در ایالات متحده کار می کردند مجبور به پرداخت کمک های اجتماعی در این کشور بودند.

سازمان امور مالیاتی این اشتباه را پذیرفت و خواستار لغو و برگشت چک از خارجی ها شد. در همان زمان، این بخش مشخص نکرد که برای کسانی که پیش از این مبالغی را دریافت کرده اند، چه کاری باید انجام شود.

این اولین خطای پرداخت در ایالات متحده نیست.سال گذشته نیز وضعیت مشابهی بوجود آمد، زمانی که دولت قبلی به ریاست ترامپ به ترتیب 1200 و 600 دلار به آمریکایی ها در مارس و دسامبر وجوه حمایتی پرداخت کرد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر