11:43 17 اکتوبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 40
ما را در دنبال کنید

در شرایطی که طرفداران کی-پاپ در کوریای جنوبی و دیگر نقاط جهان رو به افزایش است، دولت کوریای شمالی و رهبر پیونگ یانگ بار دیگر با موسیقی و رسانه‌های کوریای جنوبی اعلام جنگ کردند.

به گزارش اسپوتنیک، روزنامه نیویورک تایمز اخیرا به استناد از رسانه دولتی پیونگ یانگ گزارش داد که کیم جونگ اون، رهبر 37 ساله کوریای شمالی به تازگی کی-پاپ (موسیقی پاپ کوریای جنوبی) را "سرطان خطرناک" توصیف کرده که میتواند جوانان کوریای شمالی را با "لباس، مدل مو، سخنرانی و رفتار نامطبوع" فاسد کند.

رسانه دولتی کوریای شمالی تاکید کرد که اگر روی کی-پاپ و دیگر سرگرمی‌های کوریای جنوبی نظارت وجود نداشته باشد، میتواند کوریای شمالی را "همچون یک دیوار نم‌زده ویران کند."

مخالفت کیم جونگ اون با کی-پاپ مساله تازه‌ای نیست. او پیش ازاین هم درباره آنچه "تغییر جدی در وضعیت ایدئولوژیکی و ذهنی" جوانان کوریای شمالی نامید، صحبت کرد.

علاوه بر این طبق قانون جدیدی، آن دسته از شهروندان کوریای شمالی که درگیر این نوع سبک شوند، با پنج تا 15 سال حبس با اعمال شاقه و حتا اعدام محکوم میشوند.

 در ماه مه 2021، خبر داده شد که  شهروند کوریای شمالی به دلیل فروش غیرقانونی « سی دی و USB» حاوی فیلم های کوریای جنوبی اعدام شد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر