04:01 29 جولای 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 11
ما را در دنبال کنید

هواپیمای حامل هیات روسی و روزنامه نگاران کاخ کرملین برای یک ساعت در آسمان سوئیس به خاطر تاخیر هواپیمای رئیس جمهور امریکا دور زد. 

به گزارش اسپوتنیک، هواپیمای هیات روسی و روزنامه نگاران کاخ کرملین که به نشست رئیسان جمهور امریکا و روسیه در ژنو پرواز کرده بود به دلیل تاخیر هواپیمای جو بایدن رئیس جمهور امریکا به مدت یک ساعت در آسمان سوئیس دور زد. 
مهماندار برای سرنشینان این هواپیما اعلام کرد، که به دلیل تاخیر هواپیمای جو بایدن رئیس جمهور امریکا، هواپیما باید دور دریاچه ژنو دور بزند. 

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه برای نشست با رهبر امریکا در روز نشست وارد ژنو خواهد شد.

پیش از این، مدت زمان تقریبی دیدار دو رئیس جمهور مشخص شده بود: گزارش شده است که نشست در ساعت 13:15 به وقت محلی آغاز می شود و به مدت 4 ساعت و 45 دقیقه ادامه خواهد یافت، ابتدا در یک ترکیب کم و زمان کم، و سپس با ترکیب بیشتر و زمان بیشتر. پس از آن، رهبران آماده صحبت در مورد جزئیات مذاکرات در کنفرانس های مطبوعاتی خواهند بود.

یادآوری می کنیم، که دیدار پوتین و بایدن در 16 جون برگزار خواهد شد. کاخ سفید گفت، که سیاستمداران درباره اوکراین و بلاروس صحبت خواهند کرد. علاوه بر این، واشنگتن می خواهد در مورد کنترل تسلیحات و موضوع رعایت حقوق بشر بحث کند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر