01:50 20 اکتوبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 20
ما را در دنبال کنید

رئیس‌جمهور روسیه می‌گوید که در دیدار با بایدن توافق شد رایزنی درباره امنیت سایبری آغاز شود.

به گزارش اسپوتنیک، ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه امروز چهارشنبه، 16 جون، در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار با رئیس‌جمهور امریکا گفت که در دیدار با بایدن توافق شد رایزنی درباره امنیت سایبری آغاز شود.

رئیس‌جمهور پوتین گفت: «در رابطه با امنیت سایبری، ما توافق کردیم که رایزنی ها را در این زمینه آغاز خواهیم کرد. به نظر من این مسئله فوق‌العاده مهم است».

مذاکرات دوجانبه هیئت های روسیه و امریکا با حضور ولادیمیر پوتین و جو بایدن روسای جمهور این دو کشور به پایان رسید. در این مرحله که موسوم به قالب گسترده بود، علاوه بر دو رئیس‌جمهور و وزرای خارجه دو کشور نفرات دیگری نیز در این نشست حضور داشتند. لازم به ذکر است که پیش از این مذاکرات پوتین و بایدن در قالب محدود (با حضور دو رئیس‌جمهور و وزرای خارجه دو کشور) پایان یافته بود. این مرحله حدود دو ساعت طول کشید. به گزارش سی ان ان، در مجموع مذاکرات 3.5 ساعت به طول انجامید.

گفتگوی ولادیمیر پوتین و جو بایدن روسای جمهور روسیه و امریکا در ژنو 4 ساعت و 30 دقیقه به طول انجامید.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه درباره گفت و گو با همتای امریکایی اش گفت که مذاکرات «خوب» بوده است.
وی گفت: «موضوعات تقریبا برای همه واضح بوده است: ثبات راهبردی، امنیت سایبری، مناقشه های منطقه ای، روابط تجاری، بله همچنین در مورد همکاری در آرکتیک (شمالگان) صحبت کردیم. تقریبا اینجور مواردی بودند».

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر