16:17 04 اگست 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 41
ما را در دنبال کنید

شماری از کاربران دیلی میل ولادیمیر پوتین را رهبری موفق‌تر عنوان کردند.

به گزارش اسپوتنیک، خوانندگان دیلی میل در مورد نتایج نظر سنجی که خصوص محبوبیت ولادیمیر پوتین، رئیس جممهور روسیه و جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده برگزار شده بود، اظهار نظر کردند.

این تحقیق توسط نشریه "اکونومیست" در آستانه نشست روسیه و امریکا انجام شد، نزدیک به 1500 نفر از باشنده‌گان امریکا در آن شرکت داشتند، نتایج نشان می‌دهد که 18 درصد از جمهوری خواهان از ولادیمیر پوتین و 14 درصد از جو بایدن حمایت کرده بودند.

کاربری با نام "YaGotMe" می نویسد: "بیایم صادق باشیم، پوتین رهبری موفق‌تری است، او کاملا سالم است، به همین دلیل او بسیار از رئیس جمهور خواب آلود ما جلوتر است".

کاربر دیگری بنام "Hawk85" تاکید دارد: "در واقعیت سخت نیست باور کردن آن، بخاطر که درجه بایدن در میان جمهوری خواهان صفر است، همچنان در میان دموکرات ها نیز از درجه بالایی برخودار نیست".

قابل ذکر است که اولین دیدار پوتین و بایدن روز چهارشنبه در ژنو برگزار شد و گفتگو آنها  4 ساعت و نیم ادامه داشت. رهبر روسیه در پایان این مذاکرات اعلام کرد که با همتای امریکایی خود توافق کرده که رایزنی ها را در مورد ثبات استراتژیک در سطح ادارات مربوطه دو کشور آغاز شود. به گفته وی، هر دو کشور آگاه هستند که مسئولیت خاصی در مورد ثبات استراتژیک در جهان دارند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر