16:48 02 اگست 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

وزارت امور خارجه قزاقستان تاریخ مذاکرات درباره سوریه را در "قالب آستانه" مشخص کرد.

به گزارش اسپوتنیک، وزارت امور خارجه قزاقستان تصریح کرد که مذاکرات درباره سوریه در "قالب آستانه" 7 تا 8 ژوئیه برگزار می شود.

سرویس مطبوعاتی وزارت امور خارجه قزاقستان گفت، دور بعدی مذاکرات در مورد حل و فصل سوریه در "قالب آستانه" 7 تا 8 جولای در نور سلطان دایر می گردد.

در بیانیه وب سایت وزارت امور خارجه جمهوری آمده است: "از تاریخ 7 تا 8 جولای 2021 ، شانزدهمین اجلاس بین المللی سطح بالا در مورد سوریه در قالب آستانه در نور سلطان برگزار می شود.

به گفته این وزارت خارجه قزاقستان، در روز اول مذاکرات، مشورت دو جانبه و سه جانبه کشورهای ضامن، مذاکره با طرف های سوریه، تماس با هیئت های طرف های ناظر انتظار می رود. روز دوم - ادامه مشاورت ها و جلسه عموم برگزار می شود.

در بیانیه یی ی وب سایت وزارت خارجه این کشور آمده است: « این دستورالعمل شامل موارد زیر است: وضعیت زمینی سوریه ، از جمله اقتصادی-اجتماعی و حفظ الصحه-اپیدمیولوژیی ، کمک های بشردوستانه بین المللی به سوریه، چشم انداز از سرگیری کار کمیته قانون اساسی سوریه در ژینو، همچنین اقدامات ایجاد اعتماد به نفس، از جمله تبادله زندانیان  آزادی گروگان ها و جستجوی مفقود شدگان، "-

"در حاشیه شانزدهمین نشست در قالب آستانه ، برنامه ریزی شده است که جلسه بعدی کارگروه افراد بازداشت شده به زور با مشارکت کشورهای ضامن و کارشناسان سازمان ملل و کمیته بین المللی صلیب سرخ (کمیته بین المللی صلیب سرخ - )".

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر