22:06 25 اکتوبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئیس جمهور ایالات متحده امریکا اطلاعات مربوط به درآمد کارمندان کاخ سفید را فاش کرد. 

به گزارش اسپوتنیک به نقل از بلومبرگ، دولت جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده امریکا، اطلاعات مربوط به درآمد کارمندان کاخ سفید را فاش کرده است. بلومبرگ گزارش داد، همانطور که از این گزارش بر می آید، حقوق زنان و مردان تقریبا برابر است.

شکاف درآمد 1 درصد است و زنان به طور میانه ​​93 هزار و 752 دالر و مردان 94 هزار و 639 دالر در سال درآمد دارند. در همان زمان، نسبت زنان در میان کارمندان کاخ سفید حدود 60 درصد است. این کاملاً در تضاد با دولت دونالد ترامپ است که اختلاف حقوق آن ده ها هزار دالر برآورد شده است.

22 کارمند در کاخ سفید حداکثر حقوق سالانه 180،000 دالر دریافت می کنند. در این لیست دبیر مطبوعاتی کاخ سفید جن پسکی، رئیس دفتر ران کلاین و مشاور ارشد رئیس جمهور نیرا تاندن قرار دارند.

کارمندان سطح اول سالانه 48000 دالر حقوق دریافت می کنند. کمترین حقوق مربوط به ژن اسپرلینگ ، اقتصاددان کاخ سفید و جف زینت، هماهنگ کننده در بخش ویروس کرونا است - آنها سالانه 36000 دالر دریافت می کنند.
جو بایدن پیش از این، پس از آموختن حقوق آتش نشانان فدرال مشت خود را روی میز کوبیده بود. رئیس دولت حقوق کارشناسان را خنده آور خواند و قول داد که آن را افزایش دهد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر