11:55 24 جولای 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 20
ما را در دنبال کنید

باشندگان یک روستا در هند یک پلنگ را که بر یک کودک حمله کرده بود، کشتند. 

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تایمز آف اندیا، در دهکده سورانای ایالت راجستان هند، یک پلنگ در پی حمله به یک کودک قربانی یک قتل عام وحشیانه شد.

اهالی روستا روز دوشنبه 5 جولای حیوان را محاصره و با چوب به صورت وحشیانه به قتل رساندند. حتی جنگلبانان و افسران پولیس که در محل حادثه حاضر شده بودند نیز نتوانستند جمعیت را پراگند کنند.  
گفته می شود، که پلنگ جوان از جنگل بیرون آمده و در یک مزارع گندم پنهان شده بود، که توسط مردم محلی دیده شد و هنگامی که مردم او را محاصره کرده بودند، او بر یک پسر یورش برد و او را زخمی کرد و پس از آن مردم حیوان را به شدت مورد لت و کوب قرار داده و کشتند. 

به گفته بیورام چوداری جنگلبان، اهالی روستا از فرار پلنگ به جنگل جلوگیری کردند.

به نوبه خود، روستاییان گفتند، که حیوانات وحشی در منطقه تهدیدی همیشگی برای مردم و به ویژه کودکان است. یکی از اهالی روستا گفت: "خدمات جنگلداری باید اطمینان حاصل کند که حیوانات زندگی عادی در جنگل ها دارند تا در جستجوی غذا به شهرک ها نزدیک نشوند".

یادآوری می کنیم، که پیش از این گزارش شده بود که یک پلنگ در شهر ناشیک ایالت ماهاراشترای هند سگی را که در ایوان خانه خوابیده بود، با خود برد. تصاویر دوربین مداربسته نشان می دهد که چگونه درنده سگ را می گیرد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر