13:35 24 جولای 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 30
ما را در دنبال کنید

همزمان با روز استقلال ایالات متحده امریکا در 379 رویداد تیراندازی 142 نفر جان باخته اند. 

به گزارش اسپوتنیک، روزنامه ای امریکایی دیلی میل بر پایه داده های گروه پژوهشی آرشیو خشونت با جنگ افزار که رویدادهای خشونت را در این کشور رصد می کند، گزارش داده است، که در تعطیلات آخر هفته تعطیل، همزمان با روز استقلال ایالات متحده، یک قتل عام خونین در این کشور رخ داد: 142 نفر در نتیجه 379 حادثه تیراندازی جان خود را از دست دادند. 

بیشتر این حوادث در شیکاگو ثبت شده است - 92 مورد تیراندازی در آنجا رخ داده است، که در جریان آن 16 نفر جان خود را از دست دادند، 76 نفر دیگر زخمی شدند.

در جایگاه دوم فیلادلفیا قرار دارد، که در آخر هفته هفت نفر کشته، 17 نفر زخمی و 21 نفر دیگر در درگیری های مختلف زخمی شدند.

در همین زمان، بر پایه گزارش فاکس نیوز، 21 رویداد از 2 جولای تا 4 جولای در نیویورک شناسایی شد، 26 نفر در میان قربانیان بودند، که در مقایسه با سال گذشته، در همین روزها، 30 شهروند در 25 مورد استفاده از سلاح گرم زخمی شدند.

سی ان ان خاطرنشان کرده است، که در سال 2021 در مقایسه با سال گذشته، تعداد این جرایم به طور چشمگیری در کل شهر افزایش یافته و این رقم 40 درصد جهش کرده است.
بایگانی برای خشونت با اسلحه اشاره کرد، که ایالات متحده طی شش ماه گذشته شاهد یک روند افزایشی نگران کننده در جرایم خشن اسلحه است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر