06:43 25 جولای 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ساکنان انگلیس از مقامات درخواست کرده اند که سرعت مجاز رانندگی در این کشور را کاهش دهند.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از Daily Mail برخی ساکنان انگلیس برای بهبود ایمنی شهرها محدودیت سرعت کمتری را برای رانندگان در سراسر کشور درخواست کرده اند.

دولت در حال بررسی گزینه محدودیت هایی است که هم اکنون در نیمی از جاده های لندن اعمال شده است.

این در حالی است که پیش ازاین سرعت 20 مایل در ساعت (32 کیلومتر در ساعت) در 50 درصد بزرگراه ها یک پروژه آزمایشی برای پایتخت انگلستان در سال 2020 بود. از آن زما ، مقامات بارها به دنبال راه هایی برای گسترش ممنوعیت های ترافیکی در سراسر کشور بوده اند. حدود 70 در صد شر کت کنندگا نظرسنجی که از سوی   20's Plenty for Us انجام شد از محدود کردن سرعت مجاز پشتیبانی نموده اند. اصلاحات گسترده در جاده ها می تواند تا سال 2023 آغاز شود.

منتقدان این ابتکار عمل متذکر می شوند که کاهش سرعت 20 مایل در ساعت (32 کیلومتر در ساعت) منجر به کاهش تصادفات جاده ای نخواهد شد.

 با این حال فعالان تأکید می کنند که رانندگی آهسته نه تنها بر امنیت جاده ها بلکه بر آب و هوا نیز تأثیر مثبتی خواهد داشت که اکنون به دلیل فعالیت های انسانی تحت فشار زیادی قرار دارد.

گفتنمی است بر اساس تحقيقات وزارت راه و ترانسپورت انگليس کاهش سرعت مجاز در راهها ميتواند هر سال جان 200 تا 250 نفر را از مرگ براثر سوانح رانندگي نجات دهد. انگليس از نظر ايمني راهها در اروپا مقام ششم را دارد. هلند، سویدن و ناروی راههاي ايمن تري در مقايسه با انگليس دارند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر