20:45 28 جولای 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اینستاگرام به کاربران اجازه می ‌ دهد که پالایش محتوای ناخواسته را محکم نگهداری کند.

به گزارش اسپوتنیک، اینستاگرام یک عملکرد دیگری دربرنامه‌های خود اضافه کرده است که کاربران رسانه‌ای قادر خواهند بود کنترل نمایش محتوای نامناسب را تقویت کنند.
در این گزارش آمده است: "امروز ما قدم دیگری برمیداریم و آنچه را که به آن" کنترل محتوا "مینامیم به کار میبریم، که به شما امکان می دهد مقدار محتوای نامناسب را در جستجوها مشخص کنید."


کاربران می توانند به طور مستقل تصمیم بگیرند که آیا می خواهند محتوای کم و بیش نامناسبی را ببینند، که به طور پیش فرض محدود است. اینستاگرام همچنین روشن می کند که گزینه نمایش محتوای نامناسب بیشتر برای کاربران زیر 18 سال در دسترس نخواهد بود.
پیش از این شبکه اجتماعی اینستاگرام در بیانیه ای اعلام کرد: " Security Checkup را راه اندازی می کنیم، یک ویژگی جدید که به مردم کمک می کند از حساب های اینستاگرام خود محافظت کنند. Security Checkup به افرادی که احتمالاً حساب آنها به خطر افتاده است، امکان می دهد مراحل لازم برای ایمن سازی حساب خود را طی کنند."
اینستاگرام یک برنامه به اشتراک گذاری رایگان عکس و فیلم با عناصر یک شبکه اجتماعی است که به شما امکان می دهد عکس و فیلم بگیرید و ان را در فضای این شبکه منتشر نماید.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر