00:36 27 جولای 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 02
ما را در دنبال کنید

معاون سابق وزیر امور داخله مولداوی در یک برنامه لایف تلویزونی با مشاور سابق رئیس جمهور درگیر شد.

به گزاش اسپوتنیک، گنادی کوزووانی معاون سابق  وزیرامور داخله مولداوی، و سرگیو توفیلات، مشاور سابق مایا ساندو، رئیس جمهور این کشوردر یک برنامه تلویزیونی با یکدیگر درگیر شدند. در پی این حادثه معاون سابق وزارت داخله از از هوش رفت، او به کمک پزشکان نیاز پیدا کرد.

از سیاستمداران دعوت شده بود تا به عنوان کارشناس در برنامه در شبکه تلویزونی Jurnal TV شرکت کنند. در جریان این برنامه که به گونه مستقیم پخش می‌شد؛ آنها به حملات لفظی پرداخته و همدیگر را توهین کردند. معاون سابق وزیر داخله حریف خود را تحقیر کرد و گیلاس آب را بر روی او پاشید، در پاسخ حریف چندین مشت بر او حواله کرد که او را از پا درآورد.

رئیس حزب لیبرال ملداوی که او نیز از شرکت کنندگان این برنامه بود با نشر نوار ویدیویی از این حادثه در توییتر نوشت: زمانی که به روی شما آب می‌پاشند، شما نیز می‌توانید با همان روش پاسخ دهید، اما نه با مشت... به ویژه هنگامی که در یک برنامه مستقیم در پرده تلویزون هستید.

تنظیم کنندگان برنامه وادار شدند به آمبولانس زنگ بزنند وآقای کوزووانی کمک پزشکی دریافت کرد.

پس ازاین اتفاق گرداننده این برنامه نیز عکسی ازاین دو سیاستمدار را منتشر کرد که دست یکدیگر را به علامت آشتی می‌فشردند. او نوشت: آنها اختلافات خود را حل کردند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر