04:01 23 اکتوبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یک نویسنده آمریکایی به همراه یک ژنرال بازنشسته ارتش در کتاب جدید، جنگ جهانی "وحشتناک" سال 2034 را توصیف کرد.

به گزارش اسپوتنیک، جیمز استاوریدیس، دریاسالار بازنشسته ، به همراه الیوت آکرمن، نویسنده آمریکایی، کتابی  را نوشته اند که در آن آنها جنگ جهانی "وحشتناکی" را پیش بینی نموده اند که که ممکن است در سال 2034 اتفاق بیفتد.

 بخشهایی از کتاب "جنگ سال 2034" - رمانی از جنگ جهانی آینده توسط نشریه The National Interest منتشر شد.

براساس سناریوی این کتاب، جنگ با درگیری بین ایالات متحده و چین پس از ورود کشتی های جنگی آمریکا به آبهای دریای چین جنوبی در سال 2034 آغاز می شود.

"اگر شما اعتقاد دارید که ، که در آن پیچیدگی و تعداد کشتی ها ، هواپیماها و تانک های ما یک شاخص مهم برای سلطه است ، پس ایالات متحده در یک موقعیت رشک برانگیز باقی می ماند ، ”پیشگفتار کتاب را می خواند.

 بر اساس داستان این کتاب، جهان به سرعت در حال توسعه است، بنابراین  اگر جنگ های آینده به همان روش گذشته انجام شود هواپیماهای بدون سرنشین و تجهیزات نظامی بدون سرنشین و خودکار در میدان جنگ بر دیگری پیروز خواهند شد.

استاوریدیس و آکرمن معتقدند که  آمریکا در حالت ویژه قرار خواهد داشت، اقدامات نظامی همراه حملات گسترده هکرها به سیستم های دشمن موثر خواهد بود.

به گفته نویسندگان ، ایالات متحده "موقعیت معتبر را در مورد کشتی های هواپیمابر حفظ می کند" ، اما "فناوری های نظامی بدون سرنشین و خودکار احتمالاً در آینده مسلط خواهند شد."

بعلاوه ، خاطرنشان می شود که در ارتش های آینده افراد بسیار کمتری نسبت به حال وجود خواهد داشت و عمدتا آنها به عنوان نیروهای ویژه آموزش داده خواهند شد تا با مجتمع های مبتنی بر پیشرفت بیوتکنالوژی ادغام شوند.

آنها همچنین تأکید می کنند  که حملات سایبری یکی از روش ها و سلاح های اصلی در جنگ احتمالی جهانی در سال 2034 خواهد بود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر