15:50 21 سپتمبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بلومبرگ: اپل برنامه دوستیابی واکسینه نشده را حذف نموده است.

به گزارش اسپوتنیک، نامه نیوز ، بلومبرگ با استناد به نامه ای که اپل بدون درخواست ارسال کرده است، خبر داده که اپل برنامه دوستیابی Unvaccinated Unjected را از App Store حذف کرده است.

بر اساس نامه، این برنامه "به طور نامناسب همه گیر COVID-19 را در مفهوم یا موضوع خود مورد بررسی قرار می دهد."

خاطرنشان گردیده است که اپل از همه برنامه های مرتبط با کروناویروس می خواهد تا اطلاعات موثقی را ارائه دهند که منبع آنها سازمان های دولتی، سازمان های غیرانتفاعی صحی یا مؤسسات آموزشی است.

بلومبرگ به نقل از سخنگوی اپل گفت: "توسعه دهنده برای کاربران خود اظهاراتی را ارائه نموده و همچنین تغییراتی در برنامه ایجاد کرده است که قوانین را نقض می کند."

به گفته این آژانس، Unjected توسط دو زن هاوایی به عنوان یک انجمن "برای افراد همفکر که از صداقت طبی و آزادی بیان حمایت می کنند" ایجاد شده است. این برنامه بلافاصله پس از انتشار برنامه های دوست یابی معروف مانند Tinder و Bumble برای ایجاد انگیزه در کاربران خود برای واکسیناسیون در برابر ویروس کرونا منتشر شد.

گوگل تهدید کرد که Unjected را از Google Play حذف می کند و برنامه مجبور شد پیام ها را حذف کند. با این حال، یکی از بنیانگذاران Unjected Shelby Thomson گفت که قصد دارد پست های حذف شده را بازیابی کند.

پیش از این ، جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا گفته بود که شبکه های اجتماعی که به اطلاعات غلط درباره همه گیری همه گیر اجازه می دهد ، مردم را می کشد.

 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر