06:07 18 سپتمبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

شرکت اپل اولین موتر برقی خود را با مشارکت یک شرکت آسیایی وارد بازار می‌کند.

به گزارش اسپوتنیک، منابع رسانه ای گفتند که مدیران ارشد این شرکت امریکایی (اپل) از کوریای جنوبی دیدن کردند و با چندین موترساز و تامین کننده قطعات موتر تماس گرفتند. این شرکت به طور هدفمند به دنبال شریک آینده خود در این منطقه است، زیرا ساخت ماشین اپل با چشم انداز و برنامه تجاری آن مطابقت دارد.


یک منبع آگاه در صنعت موتر گفت: "بدون مشارکت با تامین کنندگان کره ای، اپل نمی تواند طرح تجاری خودروی الکترونیک خود را تکمیل کند."
ازسوی هم گفته شده است که شرکت تیم کوک با LG ، SK و Hanwha مذاکراتی انجام داده است. بحث و گفتگوها هنوز در مراحل اولیه خود است. به عنوان مثال، اپل انتظار دارد مذاکرات گسترده ای با تولیدکنندگان باتری خودروهای برقی SK Innovation ، SK Group و LG Electronics و همچنین با تولید کننده قطعات خودرو کانادایی Magna International انجام شود. نمایندگان SK و LG Electronics، که روزنامه نگاران با آنها تماس گرفتند، گفتند که نمی توانند واقعیت تماس با اپل را تأیید یا رد کنند. به گفته منابع آگاه، اپل در ماه های گذشته در حال مذاکره با شرکای احتمالی خود بوده است. شرکت های احتمالی برای کمک به ساخت این خودرو هیوندای، نیسان و دیگر خودروسازان بودند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر