03:40 29 سپتمبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 36
ما را در دنبال کنید

رئیس جمهور امریکا در باره کشته شدن نظامیان امریکایی در نتیجه انفجارات در نزدیکی فرودگاه کابل سخنرانی کرد.

به گزارش اسپوتنیک، رئیس جمهور امریکا در باره کشته شدن نظامیان امریکایی در نتیجه انفجارات در نزدیکی فرودگاه کابل سخنرانی کرد.
وی در اینباره گفت:«بر اثر حمله گروه داعش ( سازمان تروریستی ممنوعه در روسیه) تعدادی از نظامیانی که در فرودگاه کابل بودند کشته شدند و تعداد زیادی مجروح شدند.

قهرمانان در همه نقاط جهان به نجات جان انسانها می پردازند. نظامیان امریکایی از بهترین نظامیان جهان هستند. با شنیدن خبر قربانیان و از جمله کودکان، احساس اندوه می کنیم. برای تمام خانواده های نظامیان کشته شده در افغانستان همدردی میکنیم.
ما باید از ارزش های خود دفاع کنیم.
آنهائی که این حمله را ترتیب دادند و می خواهند به امریکا آسیب برسانند باید بدانند که « ما فراموش نمی کنیم و نخواهیم بخشید».
با کمک امریکا، بیش از 100 هزار نفر طی 11 روز اخیر از افغانستان تخلیه شده اند.
تروریست ها نمی توانند مانع از اجرای مأموریت ما بشوند ما هدف خود را به اجرا خواهیم گذاشت. تروریستهای داعش پیروز نخواهند شد. مأموریت ما ادامه خواهد یافت.
نیروهای ما گفتند که از تمام امکانات برای اجرای مأموریت تخلیه نظامیان برخوردار هستند. در ارتش امریکا وقتی سوال شد برای انجام مأموریت چه کسی اعزام شود: همه شجاعانه گفتند « مرا بفرست» و در همه جا نظامیان امریکایی از نثار جان خود برای حفظ امنیت خودداری نکردند.
یک دقیقه سکوت به یاد قربانیان اعلام می کنم.
امیدوارم خداوند حافظ شما باشد. شما مأموریت خود را به انجام می رسانید و از هر امریکایی در افغانستان محافظت می کنید».

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر