22:28 20 سپتمبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مجله امریکایی سناریوی آغاز جنگ جهانی سوم بین روسیه و ایالات متحده امریکا توصیف کرد.

به گزارش اسپوتنیک، مجله امریکایی پاپیولر مکانیکس در مقاله جدید‌ اش نوشته است که امریکا فضاپیما با راکت حرارتی هسته‌ای را به فضا پرتاب خواهد کرد.

در مقاله با اطمینان اشاره شده است که این جنگ بین امریکا و مخالفان آن، احتمالاً روسیه و چین اتفاق می‌افتد.

در مقاله آمده است: در فضا، ربات های فضایی دشمن به آرامی مدارهای خود را تنظیم کرده و خود را برای حمله‌ای ناگهانی به ناوگان ماهواره‌ای امریکا آماده می‌کنند.

این مجله خاطرنشان می‌کند که هدف فضاپیماهای «قاتل» مخالفان امریکا غیرفعال کردن ماهواره های امریکایی است.

نویسنده مقاله می‌نویسد: در آخرین لحظه، تیم [نیروهای فضایی امریکا] موتورهای راکتی هسته‌ای را بر روی ماهواره‌های امریکایی فعال کرده و آنها را به سرعت به مدار بالاتر منتقل می‌کند.

به گفته نویسنده، پس از رفع خطر ماهواره، موتورهای راکتی هسته‌ای دوباره فعال می‌شوند و فضاپیما را به مدار اصلی خود باز می‌گردانند.

این مجله امریکایی خاطرنشان می‌کند که موارد فوق ممکن است به واقعیت تبدیل شود، زیرا دفتر پروژه های تحقیقاتی پیشرفته وزارت دفاع امریکا به شرکت‌های General Atomics ،Blue Origin و Lockheed Martin مأموریت داده است تا مدل نمایشی موتور راکتی‌ هسته‌ای Demonstration Rocket for Agile Cislunar Operations (DRACO) را بسازند که قرار است پرتاب یک فضاپیما به مدار نزدیک زمین در سال 2025 با استفاده از آن انجام شود.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر