03:47 29 سپتمبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

روسیه برای اولین بار در جریان تطبیقات نظامی از روبات های جنگی، دوشادوش با سربازان استفاده کرد.

به گزارش اسپوتنیک، سرگی شایگو وزارت دفاع روسیه گفت: برای اولین بار، اردوی روسیه از روبات های اکتشافی و حمایت آتش اوران -9 و نرهختا در تشکیلات قطعات تسلیحاتی ترکیبی استفاده نموده است.

بنابراین، Uran-9، در چارچوب تطبیقات استراتیژیکی Zapad-2021، نیروی انسانی و ماشین های محاربوی دشمن شبیه سازی شده را از فاصله سه تا پنج کیلومتری با استفاده از سیستم های راکتی آتاکا، آتش اندازهای نظام پیاده، توپ های 30 میلی متری و ماشیندار نابود کردند.

علاوه بر این، آنها هنگام تغییر موقعیت، قطعات موتردار زرهی را حمایت می کردند.

روبات های نرختا برای شناسایی و حمایت آتش از قطعات مورد استفاده قرار گرفت. آنها مجهز به دستگاه های راکت انداز 12.7 میلیمتری کورد و راکت انداز30 میلیمتری AG-30M هستند. "نرخه" قادر به تنظیم آتش ، تحویل مهمات و تجهیزات است.

همچنین از مجتمع های مین روبی Uran-6 برای ایجاد معابر در میدان های مین استفاده شد.

اقدامات روبات ها توسط مجموعه لیزری تاکتیکی ""Career صورت گرفت، که امکان آنرا می دهد تا تجهیزات شناسایی و نظارت نوری را سرکوب کنید.

قابل ذکر است که از 10 تا 16 سپتامبر، در نه پولیگون روسیه، در بحیره بالتیک و همچنین در پنج میدان آموزشی در بلاروس ، تمرینات استراتژیک مشترک "غرب -2021" جریان دارد.

در مجموع ، حداکثر 200 هزار سرباز، حدود 80 طیاره و هلیکوپتر، تا 760 واحد تجهیزات نظامی شامل 290 تانک، 240 اسلحه، سیستم های راکتی پرتاب کننده و هاوان انداز و حداکثر 15 کشتی شرکت دارند.

حداکثر تعداد پرسنل درگیر در واحدهای نظامی موضوع سند وین 2011 از 6400 پرسنل نظامی تجاوز نمی کند.

نیروها باید تا اواسط اکتبر به نقاط استقرار دائمی خود برگردند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر