16:19 24 اکتوبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به گزارش اسپوتنیک، گلوبال تایمز نوشت که ایالات متحده از تسلیحات هسته ای روسیه و چین خوف دارد، بنابراین جنگی را آغاز بخواهد کرد.

به گفته گلوبال تایمز، ایالات متحده به هر وسیله ای سعی می کند از درگیری نظامی با روسیه و چین جلوگیری کند، زیرا از سلاح های هسته ای آنها می ترسد. این نظر توسط روزنامه نگار نسخه چینی هو شیژین، روزنامه نگار چینی گلوبال تایمز، به اشتراک گذاشته شد.

نویسنده مقاله بیانیه خود را با اظهارات اخیر جان ستار فرمانده ستاد مشترک ارتش آمریکا و هری هریس رئیس سابق فرماندهی اقیانوس آرام ایالات متحده تقویت می کند که بر اساس آن جنگ با مسکو و پکن منجر به "وحشتناکترین روز برای کل کره زمین." مبدل خوههد شد.

این کارشناس خاطرنشان می کند که چنین اظهارنظرهای بلندی در پس زمینه افزایش تنش در روابط بین کشورها اکثرا انجام می شود. وی گفت نیروهای در خط مقدم در حال نزدیک شدن هستند، بنابراین ایالات متحده از احتمال برخورد تصادفی نگران است.

این ناظر توجه ویژه ای به سخنان هایتن در مورد خطر جنگ با قدرت هسته ای مبذول کرد. هو شیژین، در پایان گفت: "آیا متوجه هستید؟ در واقع ، ایالات متحده از سلاح های هسته ای چین و روسیه می ترسد."

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر