22:23 18 اکتوبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئیس ستاد نیروی هوایی آمریکا می‌گوید که تا سال 2035 نیروی هوایی ایالات متحده با یک فاجعه مواجه خواهد شد چرا که تعداد جنگنده‌های نیروی هوایی چین از آن پیشی خواهد گرفت.

 به گزارش اسپوتنیک، نشریه  Popular Mechanics، گزارش داد که پیش‌بینی ژنرال چارلز براون، رئیس ستاد نیروی هوایی آمریکا در صورتی که نیروی هوایی ایالات متحده واکنش سریع به وضعیت در حال تغییر را نیاموزد، به واقعیت تبدیل خواهد شد.

بر اساس این گزارش، پیش‌بینی‌های براون در صورتی محقق م‌ شود که نیروی هوایی ایالات متحده نتواند واکنش سریع به شرایط در حال تغییر را فرا گیرد.

این روزنامه با اشاره به اینکه میانگین سن یک جنگنده در نیروی هوایی آمریکا بین 27 تا 37 سال و عمر یک بمب‌افکن از 19 تا 39 سال و یک هواپیمای ترابری از 25 تا 87 سال است، تاکید کرد: «میانگین سن هواپیماهای چینی مشخص نیست و ممکن است کمتر از نصف باشد».

ژنرال براون معتقد است که نیروی هوایی ایالات متحده نباید از حذف هواپیماهای قدیمی و جایگزینی تدریجی آنها با هواپیماهای جدید بترسد و بدین ترتیب تعداد کل هواپیماهای رزمی را موقتاً کاهش دهد. او این مطلب را اینگونه بیان کرد که "ترجیح می‌دهم نیروی کوچکتری داشته باشم که قادر به جنگیدن باشد، تا اینکه یک نیروی بزرگتر و تو خالی داشته باشم.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر