00:47 28 اکتوبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کمیسیون تجارت بین المللی ایالات متحده به دلیل شکایت، فروش IQOS را در این کشور ممنوع کرد.

پاپ روم فروش سگرت را منع کرد
© Sputnik / Vladimir Astapkovich
به گزارش اسپوتنیک به نقل از وال استریت ژورنال، کمیسیون تجارت بین المللی ایالات متحده (ITC) Altria و فیلیپ موریس را از فروش دستگاه های گرمایش تنباکو IQOS در این کشور منع کرد.

در ماه جنوری، RJ Reynolds Tobacco - رقیب اصلی Altria و فیلیپ موریس - علیه آنها شکایت کرد و آنها را متهم به استفاده از فناوری گرمایش از دخانیات کرد، که قبلاً توسط ReynoldsAmerican (زیرمجموعه British American Tobacco) ثبت شده بود و برای Glo و Vype و Vuse در نظر گرفته شده بود. 
سرنوشت بیشتر ادعا
اکنون این ادعا باید از طریق اداری بررسی شود. انتظار می رود دو ماه به طول انجامد. اگر تصمیم ITC به قوت خود باقی بماند ، فیلیپ موریس نمی تواند از ماه نوامبر دستگاه های IQOS را بفروشد. این فرمان پس از تصویب رئیس جمهور آمریکا جو بایدن به اجرا در می آید.

افزون بر این ، British American Tobacco نیز شکایتی مشابه علیه فیلیپ موریس در چندین بازار بین المللی ارائه کرده است. با این حال ، دادگاه های بریتانیای کبیر و یونان از فیلیپ موریس حمایت کردند.

آلتریا و فیلیپ موریس قبلاً اعلام کرده اند که قصد تجدیدنظر دارند ، زیرا آنها حق ثبت اختراع رینولدز آمریکایی را معتبر نمی دانند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر