20:59 20 اکتوبر 2021
جهان
دریافت لینک کوتاه
0 50
ما را در دنبال کنید

ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه هفتم اکتوبر برابر با پانزدهم میزان 69 ساله شد.

به گزارش اسپوتنیک، رئیس‌جمهور پوتین در هفتم اکتوبر سال 1952 میلادی در لنینگراد روسیه متولد شد. در مورد برنامه‌های رئیس‌جمهور روسیه، دمیتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین گفت که رئیس‌جمهور پوتین روز تولد خود را در محل کار سپری می‌کند و عصر آن را در کنار خانواده و دوستان جشن می‌گیرد. وی گفت: هیچ کس شک ندارد که حداقل در شب او (پوتین) به نحوی با خانواده و دوستان خود جشن خواهد گرفت.

سال گذشته رئیس‌جمهور پوتین گفت که نواسه هایش در روز تولد او نقاشی ها، کارهای دستی و تبریک های ساده خود را هدیه دادند. وی خاطرنشان کرد که اول از همه انتظار تبریک از سوی عزیزان: فرزندان، نواسه ها و دوستان را داشت. پوتین گفت که حتی اگر مردم در روز تولدش در کنار او نباشند، مطمیناً به وی تلفون کرده یا به شکل دیگری به وی شادباش خواهند گفت.

در سال 2019 نیز پوتین روز تولد خود را با خانواده و دوستان گذراند و در سال 2018 سیلویو برلوسکونی، نخست‌وزیر سابق ایتالیا در روز تولد رئیس‌جمهور روسیه شرکت کرد. وی در شصت و پنجمین سالروز تولد پوتین پرده‌ای با تصویر مشترک آنها به وی هدیه کرد که در پس زمینه آن نقاط دیدنی ایتالیا و روسیه قرار دارد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر