جشن و پایکوبی در زاگرب به مناسبت صعود کرواسیا به فینال+ویدیوجشن و پایکوبی در زاگرب به مناسبت صعود کرواسیا به فینال+ویدیوجشن و پایکوبی در زاگرب به مناسبت صعود کرواسیا به فینال+ویدیوجشن و پایکوبی در زاگرب به مناسبت صعود کرواسیا به فینال+ویدیو

جشن و پایکوبی در زاگرب به مناسبت صعود کرواسیا به فینال+ویدیو

© AP Photo / Alexander Zemlianićenko © AFP 2018 / MARWAN NAAMANI © Sputnik / Антон Денисов © Sputnik / Vladimir Pesnya
1 / 4
اخبار مسابقات جام جهانی فوتبال 2018
دریافت لینک کوتاه
0 0 0

مردم در جاده‌های پایتخت کرواسیا شهر زاگرب پیروزی تیم ملی کشورشان را در بازی مرحله نیمه نهایی در مقابل انگلستان را به همدیگر تبریک گفته و با موترهایش با فشار دادن سیگنال از بازیکنانی تیم ملی شان قدردانی کردند.

به گزارش اسپوتنیک، دیشب محیط خوشبختی همگانی در پایتخت کرواسیا حکمفرما بود و مردن از شادی اشک می‌ریختند. اولین بار بود که کرواسیا وارد فینال جام جهانی فوتبال می‌شود.

شب گذشته تیم ملی فوتبال کرواسیا به مصاف تیم ملی فوتبال انگلستان رفت در این دیدار تیم ملی فوتبال کرواسیا با نتیجه دو بر یک تیم ملی فوتبال انگلستان را شکست داد و روز 15 جولای در بازی فینال جام جهانی 2018 روسیه در استادیوم لوژنیکی شهر مسکو در برابر تیم فرانسه قرار خواهد گرفت.

قابل یادآوری است، مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 جون آغاز شده تا 15 جولای 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینینگراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار می‌شود.

مرتبط:

تکت بازی نیمه‌نهایی جام جهانی؛ پاداش راست‌گویی درباره روسیه
هواداران انگلیس در جام جهانی ورشکست شدند+ویدئو
دو بازیکن فوتبال تیم ملی روسیه شامل تیم منتخب جام جهانی 2018 شدند
صعود کرواسیا به مرحله نیمه نهایی جام جهانی
پیام تبریکی سازمان سی‌آی‌اِی به تیم های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق فیسبوکنظر از طریق اسپوتنیک
  • نظر