ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

کرونای انگلیسی به پاکستان رسید

© AP Photo / Anjum Naveedکرونا انگلیسی به پاکستان رسید
کرونا انگلیسی به پاکستان رسید - اسپوتنیک افغانستان
مقامات بهداشت پاکستان شناسایی گونه جدید و جهش یافته کرونای انگلیسی در این کشور را تایید و اعلام کرد: چند شهروند بازگشتی از انگلیس به کرونای جدید مبتلا هستند.

به گزارش اسپوتنیک، منابع رسمی پاکستان، دولت ایالتی سِند در جنوب این کشور روز گذشته (29دسامبر)انتقال نوع انگلیسی کرونا به شهر کراچی مرکز این ایالت را تایید کرد.

گونه‌ی جدید کرونا در انگلیس/عربستان تمام  مرزهایش را بسته شد - اسپوتنیک افغانستان
گونه‌ی جدید کرونا در انگلیس/مرز های عربستان بسته شد

12 تبعه پاکستانی بازگشتی از انگلستان در شهر کراچی شناسایی و براساس آزمایش‌ها، 6 نفر به کرونا مبتلا هستند که گونه جهش یافته کرونا در 3 نفر از آنان مشاهده شده است.

اداره بهداشت ایالت سِند پاکستان با انتقال افراد مبتلا به نوع انگلیسی کرونا به مراکز اختصاصی نگهداری، درصدد شناسایی و آزمایش تمام افرادی است که با 3 نفر از اتباع بازگشتی خود از انگلیس در ارتباط بودند.

دولت پاکستان در واکنش به تشدید شیوع کرونا در عربستان و همزمان اشاعه گونه‌های جدید این ویروس در انگلستان، تمامی پروازهای کشوری و شرکت‌های خصوصی خود به مقصد این کشورها را متوقف و ورود مسافران را نیز از شهرهای انگلیس ممنوع کرد.

از زمان شیوع کرونا در پاکستان (دسامبر سال 2019) تا کنون 9 هزار و 992 نفر از بیماران کرونایی جان سپردند. در مجموع 475 هزار و 494 نفر به کرونا مبتلا شده‌اند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала