09:59 03 مارچ 2021
افغانستان
دریافت لینک کوتاه
0 90
ما را در دنبال کنید

معاون اول ریاست جمهوری کشور می‌گوید که تلاش‌هایی برای تخریب کارکردهای او برای تامین امنیت پایتخت آغاز شده است و او ثبوت این گفته ها را به زودی به مردم ارائه می‌کند.

به گزارش اسپوتنیک، امر الله صالح، معاون اول ریاست چمهوری، امروز دوشنبه (3 قوس) در صفحه فیسبوکش نوشت که صداهایی در اختیار دارد که می‌گویند پشت تروریستان را رها کنید، شش‌ونیم را نمایند.

جلسه امنیتی آقای صالح با نهادهای مختلف همه روزه ساعت شش‌ونیم برگزار می‌شود و این جلسه بیشتر به نام شش و نیم شناخته می‌شود.

آقای صالح نوشته:" در بیست و چهار ساعت گذشته رضایت از جلسات شش ونیم برای تطبیق میثاق امنیتی کابل 53 درصد – انتقاد و منفی گویی 36 درصد و 6 درصد نیز رکیک گویی ودشنام بوده است.  رکیک گویان کتگوری‌های مختلف دارند. آنهایی که بی‌برنامه دشنام میدهند و گاهی هم هویت مشخص ندارند مهم نیست".

وی افزوده:" شماری  از سرکرده‌های حلقه جرم که ساحه برایشان تنگ و تنگتر شده است از مجرا‌های مختلف دست به تخریب جلسات شش ونیم برای تطبیق میثاق امنیتی می‌زنند. در یک فرصت مناسب دلیل آنرا برای ملت واضح تر خواهیم ساخت".

آقای صالح در ادامه نوشته: "صداهایی را در اختیار داریم که میگویند – به لحاظ خدا پشت طالب و تروریست ره ایلا بتین. اینی شش و نیمه نمانین که بیخ ما را میکنه – این نوع اسناد و صداها را عنقریب با مدنظرداشت جنبه‌های مختلف آن در اختیار ملت قرار خواهیم داد".

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر