01:11 25 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

برنامه مطرح الچرینگیتو اسپانیا مدعی شده که باشگاه رئال مادرید با ستاره پاری‌سن‌جرمن به توافق نهایی دست یافته است.

به گزارش اسپوتنیک، کیلیان امباپه، مهاجم 22 ساله و فرانسوی پاری‌سن‌جرمن مدتها است که مورد توجه رئال مادرید قرار دارد و گزینه مورد علاقه هواداران برای تقویت خط حمله است.

در تازه‌ترین مورد هم، برنامه الچرینگیتو مادرید پا را فراتر از این هم گذاشت تا جایکه امروز اعلام کرد که رئال به صورت نهایی با ام باپه توافق کرده است. طبق اعلام این برنامه رئال مادرید برای این انتقال از نظر مالی مشکل دارد و به همین خاطر مجبور است که چند بازیکن سرشناس خود را بفروشد.

در همین حال و بر اساس گزارش‌های تازه، لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه پاری‌سن‌جرمن به این موضوع واکنش نشان داد.او اعلام کرد که هنوز با امباپه برای تمدید به توافق نرسیده است اما به زودی این اتفاق رخ خواهد داد.

ستاره این روزهای پاری‌سن‌جرمن و فوتبال اروپا است تا جایکه در سه بازی اخیر تیم برابر بارسلونا و بایرن مونیخ موفق به زدن 6 گل شده است. امباپه سال 2022 با پاریسی‌ها قرارداد دارد و باشگاه هنوز نتوانسته او را متقاعد به تمدید قرارداد کند.

بنابر اعلام رسانه‌ها، اگر باشگاه تا تابستان پیش رو نتواند این بازیکن را به ماندن راضی کند پیوستن او به رئال قطعی خواهد بود. بر اساس نظرسنجی مارکا هواداران رئال مادرید ام باپه را بهترین گزینه برای جایگزینی رونالدو می دانند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر